دوماهنامه علمی- پژوهشی راهبــردهای آموزش در علوم پزشکی- راهنمای پرداخت هزینه ها
راهنمای پرداخت هزینه ها

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۱۴ | 
این مجله در چند مرحله از نویسندگان محترم هزینه های نشر را دریافت میکند که پرداخت این هزینه ها به شرح زیر است.
لطفا دقت بفرمایید که نویسندگان محترم به محض ارسال اولیه مقاله نباید وجهی واریز نمایند. ابتدا مقاله توسط سردبیر مجله چک خواهد شد و اگر هرگونه مشکلی داشته باشد در مرحله اول مقاله ریجکت شده و نیازی به پرداخت هزینه نیست. فقط در صورتیکه مقاله توسط سردبیر برای ورود به فرایند داوری مناسب تشخیص داده شود، نویسندگان محترم بایستی هزینه داوری عادی یا داوری سریع را به انتخاب خود پرداخت نمایند. پذیرش اولیه برای ورود به داوری از طریق ایمیل به اطلاع نویسندگان محترم خواهد رسید.
برای پرداخت بایستی از طریق بانک به شماره شبای زیر واریز نموده و حتما تصویر فیش واریزی در قسمت توضیحات ضمیمه مقاله مربوطه (راهنما تصویری پایین) قرار دهند.
شماره شبا: 
IR650151000019780000071032  به نام درآمد عواید کلینیک دانشگاه بقیه الله
 
نام هزینه مبلغ، ریال زمان پرداخت توضیحات
هزینه داوری 1.500.000 بعد از سابمیت و تایید اولیه سردبیری نویسندگانی که تمایل دارند مقاله آنها به صورت عادی روند داوری را طی نماید این هزینه را پرداخت می‌نمایند. این هزینه برای انجام امور داوری است و تضمینی برای پذیرش مقاله ایجاد نمی‌نماید و قابل استرداد نیز نمی‌باشد.
هزینه داوری سریع 2.000.000 بعد از سابمیت و تایید اولیه سردبیری نویسندگانی که تمایل دارند مقاله آنها سریعتر داوری شود این هزینه را واریز می‌نمایند. این هزینه برای انجام امور داوری است و تضمینی برای پذیرش مقاله ایجاد نمی‌نماید و قابل استرداد نیز نمی‌باشد.
هزینه پذیرش نهایی 1.000.000 پس از پذیرش نهایی این هزینه برای نویسندگانی است که درخواست داوری سریع داشته اند و نویسندگانی که داوری عادی را انتخاب کرده بودند نیازی به پرداخت این هزینه ندارند
 
نویسندگان محترم پس از پرداخت موفق هریک از هزینه ها بایستی کد پیگیری پرداخت خود را طبق روش زیر در مقاله خود ثبت نمایند.

1. بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و وارد شدن به سایت در بالای صفحه روی گزینه "صفحه شخصی" کلیک نمایید.
 

2. سپس مقاله اای که برای آن پرداخت انجام داده اید را از جدول زیر یافته و روی آن کلیک نمایید. مقالاتی که به طور کامل سابمیت شده اند در بخش مقالات دریافت شده قابل مشاهده هستند.
 

3. سپس در مقاله موردنظر روی گزینه پرونده مقاله کلیک نمایید.
 

4. حال در انتهای صفحه در کادر مربوط به "افزودن توضیح ضمیمه جدید" اطلاعات پرداخت آنلاین خود را وارد نمایید.
 
نشانی مطلب در وبگاه دوماهنامه علمی- پژوهشی راهبــردهای آموزش در علوم پزشکی:
http://edcbmj.ir/find.php?item=1.78.33.fa
برگشت به اصل مطلب